«Справа Дубневича»: директору заводу на місяць продовжили обов’язки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд до 15 червня продовжив обов’язки генеральному директору Дніпропетровського стрілочного заводу Сергію Тараненку, підозрюваному у причетності до заволодіння понад 92 млн грн ПАТ «Укрзалізниця», так званої «справи народного депутата Ярослава Дубневича».

  Результат пошуку зображень за запитом "«Справа Дубневича»: директору заводу на місяць продовжили обов'язки"

  Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Галина Козленко за результати розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Прокурор САП Віталій Пономаренко просив продовжити дію обов’язків Тараненка ще на два місяці, оскільки досудове розслідування триває, а ризики перешкоджання розслідуванню не зменшилися.

  Вивчивши клопотання, суддя Педенко задовольнила його частково. Вона продовжила дію обов’язків на місяць, зокрема, прибувати за першою вимогою; повідомляти про зміну місць проживання та/або роботи, а також утримуватися від спілкування зі свідками і підозрюваними.

  Раніше суд заарештував майно Тараненка. Пізніше, він спробував оскаржити арешт, але суд йому відмовив.

  Також Тараненко нещодавно опинився у епіцентрі ще одного скандалу. Його прізвище було виявлено у списку домінантів на нагородження орденом Президента України, але ця інформація була спростована і дані про його нагородження вже відсутні у відповідному Указі на сайті Президента. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/05/17/sprava_dubnevycha_dyrektoru_zavodu_prychetnogo_do_rozkradan_na_93_mln_1573743

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150