Поліція взялася за розслідування закупівлі львівськими залізничниками запчастин з Росії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Залізничний районний суд Львова 17 травня на клопотання слідчих дозволив доступ до документів в офісі приватного підприємства «Тейло-Ком» у місті Одеса, які стосуються участі його в тендері філії «Львівська залізниці» ПАТ «Укрзалізниця» на закупівлю запчастин на суму 2,9 млн грн.

  Пов’язане зображення

  Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані Єдиного державного реєстру судових рішень, передає СТИК

  В серпні минулого «Львівська залізниця» за результатами відкритих торгів уклало угоду з «Тейло-Ком» на протиугінні метизи Р65 за 2,9 млн грн. Тепер слідчі підозрюють працівників Служби матеріально-технічного забезпечення Філії у зловживанні службовим становищем під час проведення цього тендеру. У мотивувальній частині клопотання вони посилаються на матеріал «НГ. Львів», де було зазначено, компанія-переможець збиралась постачати «Львівській залізниці» продукцію російського виробництва.

  Залізниця мала б відхилити пропозицію цієї компанії, оскільки вона надала документи російською мовою без перекладу.  Крім того, «Тейло-Ком» фігурує у кримінальному проваджені щодо закупівель Одеської залізниці. Фірму підозрюють у службовому підробленні. Згідно з матеріалами досудового розслідування, компанія брала участь у закупівлі запчастин від Одеської залізниці й на підтвердження наявності матеріально-технічної бази надала підроблені документи: вказала, що має власне обладнання, а також використовує обладнання і персонал ТОВ «Холдінгова компанія «Мікрон».

  Проте представники компанії «Мікрон» заявили, що не мають фактичних стосунків з ТОВ «Тейло-Ком». Після з’ясування цих обставин, слідчі обласного управління Нацполіції надіслали на адресу регіональної філії «Одеська залізниця» лист з рекомендацією скасувати закупівлю, однак «Одеська залізниця» все одно уклала договір вартістю понад 1 млн грн.

  У листопаді 2018 року «Львівська залізниця» розірвала договір із «Тейло-Ком» через «зменшення обсягів закупівлі». Це сталося вже після відкриття кримінального провадження №12018140060003458 від 26.09.2018 року за підозрою у зловживанні владою або службовим становищем.

  Власником приватного підприємства «Тейло-Ком» є Вадим Шаферман.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150