Львівські освітяни переплатять за ігрові майданчики пов’язаній з тендерними змовниками фірмі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відділ освіти Сихівського та Личаківського районів управління освіти Львівської міської ради 22 травня підписав договір з ТОВ «Європарк-Захід» на постачання виробів для дитячих майданчиків за 426 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "дитячий майданчик"

  Згідно з угодою, фірма поставить ігровий комплекс «Перехід-1» та «Тустань-1», дві лазанки «Перехід гірський», «Жабка» та один груповий павільйон. А також комплекси «Автомобіль», «Рахівничка» та п’ять комплектів столиків з лавками, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Найдорожче замовникові обійдеться комплекс «Тустань-1» − 134 тис. грн. Натомість на сайті «Centur» (менеджер підтвердила актуальність цін станом на 23 травня 2019 року) такий комплекс можна придбати за 109 тис. грн. Також замовник заплатить 127 тис. грн за груповий павільйон, хоча на вже згаданій веб-сторінці він коштує 119 тис. грн. По замовлених позиціях відділ освіти переплатить від 1,6 до 24 тис. грн за одиницю. Загалом різниця в цінах становитиме 62 тис. грн.

  На торгах фірма-переможець «Європарк-Захід» змагалася з підприємцем Сергієм Козієм. Під час аукціону учасники не змагалися між собою, однак ціна переможця була на 56 тис. грн дешевшою.

  Компанія «Європарк-Захід» зареєстрована у січні 2018 року в Львові. Власником та директором фірми є 31-річний Євген Штабський. Протягом 2018-2019 років фірма отримала замовлень на 4,3 млн грн.

  Підприємство «Європарк-Захід» пов’язане зі змовниками ТОВ «Європейський парк» та ТОВ «Компанія Європейський парк». У своєму резюме за 2014 рік Євген Штабський вказав, що працює у фірмі «Європейський парк». «Працюю у компанії з дня її заснування. Під моїм керівництвом була спроектована та запущена у серію абсолютно вся продукція», − зазначив у резюме Штабський. Крім того, логотип на документах підприємства «Європарк-Захід» такий самий, як і в «Компанії Європейський парк».

  Нагадаємо, у квітні 2019 року Антимонопольний комітет оштрафував фірми «Європейський парк», «Компанія Європейський парк» та «Еліт спорт груп» на 408 тис. грн за антиконкурентні дії на торгах.

  (Visited 132 times, 1 visits today)
 • 180x150