Прикарпатський олігарх Бахматюк удруге спробував через суд прискорити НАБУ в передачі справи його банку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Фірма «Станіславська торгова компанія», кінцевим бенефіціаром якої є Олег Бахматюк, знову намагалася через суд прискорити Національне антикорупційне бюро і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру в передачі справи ВіЕйБі Банку до Національної поліції.

  Про це йдеться в ухвалі слідчої судді Солом’янського районного суду міста Києва Вікторія Жовноватюк від 17 травня, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як вказується в рішенні, адвокат Ельвіра Лазаренко в інтересах «Станіславської торгової компанії» подала скаргу на бездіяльність НАБУ і САП, яка полягає у не переданні матеріалів досудового розслідування справи ВіЕйБі Банку до поліції. Так, вона просила суд зобов’язати правоохоронців здійснити фактичну передачу провадження і повідомити суд про виконання ухвали.

  Дослідивши скаргу, Жовноватюк прийшла до висновку, що у відкритті провадження за скаргою слід відмовити, а скаргу – повернути особі, яка звернулася із нею в порядку ст. 303 КПК України. Вона вказала, що частиною 1 статті 303 КПК України встановлений перелік рішень, дій чи бездіяльності слідчого або прокурора, які можуть бути оскаржені під час досудового розслідування. Однак серед переліку відсутня не передаче матеріалів досудового розслідування з одного органу до іншого.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150