Фірми з орбіти Дубневичів оскаржують штраф від АМКУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд розгляне позов фірми «Експозиція», яку пов’язують з народними депутатами-братами Ярославом і Богданом Дубневичами, до Антимонопольного комітету України на рішення про вчинення порушення, а також накладання штрафу.

  Результат пошуку зображень за запитом "Фірми з орбіти Дубневичів оскаржують штраф від АМКУ"

  Таке рішення 17 травня ухвалив Господарський суд міста Києва, відклавши підготовче засідання на 31 травня, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як відомо, 22 грудня 2018 року Антимонопольний комітет визнав, що фірми «Експозиція» і «Єврооснова-СМ» вчинили порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» на постачання елементів кріплень колії загальною вартістю 330,65 млн грн у 2015-2016 роках. За даними АМКУ, обидві компанії постачали кріплення виробництва ТОВ «Корпорація КРТ», кінцевими бенефіціарами якого є брати-Дубневичі. При цьому ці фірми пропонували продукцію дорожче від середньоринкових цін, спільно готували конкурсні пропозиції, а їхні директори до та у період проведення тендерів спілкувалися між собою по мобільному телефону.

  Також АМКУ підкреслив, що незалежно від того, хто із компаній переміг у тендерах його кінцевим вигодонабувачем є «Корпорація КРТ». За даними комітету, фірма Дубневичів надавала фінансову допомогу компанії «Єврооснова-СМ» на покриття завдатку для участі в тендерах УЗ, а доступ до рахунків фірм «Корпорація КРТ» та «Експозиція» здійснювався з одного персонального комп’ютера.

  Крім того, як встановив АМКУ, офіс компаній «Корпорація КРТ» та «Експозиція» розташовувався за однією адресою у Львові, а один із засновників фірми «Єврооснова-СМ», Мирослав Шотик, щонайменше у період 2012-2016 років отримував зарплатню у «Корпорації КРТ».

  Не погодившись з таким рішенням АМКУ, фірма «Експозиція» подала позов до комітету, в якому просила скасувати його. За цим позовом Госпсуд Києва відкрив провадження. Пізніше суд також задовольнив заяву заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимира Кривенко про вступ у справу, а також залучив до розгляду НАБУ. Водночас суд відклав на 31 травня підготовче засідання.

   

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150