Шість бізнесменів з Львівщини потрапили у ТОП-100 найбагатших

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Журнал “Фокус” оприлюднив свій 12-й рейтинг зі сотнею найбагатших людей України. Шість місць у переліку зайняли бізнесмени зі Львова та області.

  Результат пошуку зображень за запитом "Шість бізнесменів з Львівщини потрапили у ТОП-100 найбагатших"

  У ТОП-10 найбагатших людей України увійшло подружжя Герегів з Львівщини, які зайняли десяту сходинку у списку. Сумарно Олександра та Галина Гереги мають статків на 930 млн доларів США. Подружжя володіє мережею будівельних гіпермаркетів “Епіцентр” та “Нова лінія”, передає СТИК з посиланням на Репортер.

  18 місце у переліку посів Віталій Антонов, уродженець міста Стрия, засновник “OKKO Group”, голова наглядової ради “Концерну Галнафтогаз”, статки якого налічують 520 мільйонів доларів США.

  48-му сходинку в рейтингу найбагатших бізнесменів України посів власник групи “T.B.Fruit” Тарас Барщовський, родом із Городоцького району Львівщини, який у свої 47 років володіє статками на 161 млн. доларів.

  70-те місце посів народний депутат України з 5 по 8 скликання, уродженець Львова, Володимир Зубик. Його бізнес, який оцінюють у 120 млн доларів США, пов’язаний із будівництвом, зокрема, компанією “Інтергал-Буд”.

  85-те місце у рейтингу посів олігарх Петро Димінський, який хоч і народився в Кривому Розі, має вагоме значення для Львова. Насамперед, його знають як одного з власників паливно-промислової групи «Континіум», власника інформаційного агентства «ZIK» та президента ФК «Карпати» (Львів).

  Ще одна ключова для Львова постать у ТОП-100 найбагатших бізнесменів України – це співвласник ІТ-компанії SoftServe Тарас Кіцмей, який посів 95-те місце у рейтингу. Уродженець Тернопільщини, але вже більше 30 років мешкає та веде бізнес у Львові: зокрема, 1993 року, Тарас Кіцмей разом із партнерами заснував одну з перших ІТ-компаній України, яка існує донині – SoftServe.

  (Visited 77 times, 1 visits today)
 • 180x150