«Справа Дубневича»: суд продовжив домашній арешт директору фірми

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд до 15 липня продовжив нічний домашній арешт директору ТОВ «Корпорація КРТ» Олегу Місьонгу, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокурора підозрюють у заволодінні 93,27 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця», в так званій справі «народного депутата Ярослава Дубневича».

  Результат пошуку зображень за запитом "«Справа Дубневича»: суд продовжив домашній арешт директору фірми"

  Таке рішення 13 травня ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Макстм Вишняк за результатами розгляду клопотання САП, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Прокурор САП просив суд продовжити домашній арешт Місьонга з покладанням обов’язків на два місяці, оскільки слідство ще триває, а ризики перешкоджання розслідуванню не зменшилися. Вивчивши клопотання, суддя Вишняк його задовольнив. Так, він продовжив до 15 липня домашній арешт директору фірми «Корпорація КРТ», а також обов’язки, зокрема: не відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає; прибувати за кожним викликом та вимогою; повідомляти про зміну місць проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними, а також здати на зберігання закордонні паспорти.

  Як відомо, НАБУ в цій справі повідомило про підозру в заволодінні коштами наступним особам: голові правління-генерального директора ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергію Тараненку, його першому заступнику Валерію Крячку, засновнику-директору ТОВ «Арго» Антону Шевченку, директору ТОВ «Корпорація КРТ» Місьонгу і трьом працівниками філії УЗ Адрею Степаненку, Клепак і Захаревич.

  За версією слідства, підозрювані протягом грудня 2015-березня 2017 організували закупівлю УЗ стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників і таким чином заволоділи коштами філії ЦЗВ УЗ в сумі близько 93,28 млн грн.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150