У селі під Львовом відремонтують вулицю за 22 мільйони

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Давидівська сільська рада об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району замовила капітальний ремонт дороги по вул. Сонячній у селі Давидів за понад 22 млн грн у ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл». Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "ремонт дороги"

  Згідно з договором, роботи завершать у 2022 році. Протяжність вулиці складає приблизно 3 кілометри, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів

  Результат пошуку зображень за запитом "У селі під Львовом відремонтують вулицю за 22 мільйони"

  Минулоріч сільрада вже підписувала договір на капремонт вулиці Сонячної за 13 млн грн з ТОВ «Авадор». Однак, як повідомили «Наші гроші. Львів» у сільраді, тоді планували відремонтувати лише частину вулиці. Крім того, сума договору зросла й через те, що бруківку вирішили замінити на асфальт після аналізу грунтів та інші додаткові роботи.

  Договірною ціною передбачено, що «Онур» отримає понад 138 тис. грн прибутку, на зарплати піде майже 794 тис. грн, на матеріальні ресурси – 15,6 млн грн.

  Під час аукціону конкурентами «Онуру» виступали: «Автомагістраль-Південь» та «Алов-Буд». Первинні пропозиції усі учасників коливалися від 22,3 до 22,9 млн грн, а під час аукціону усі «впали» приблизно на 200 тис. грн. Ціна «Онуру» від початку була найвигіднішою.

  ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» зареєстроване у Києві, власниками є громадяни Туреччини: Онур та Ісхан Четінджевіз (99,77%) та львів’янин Олег Фаріон (0,23%).

  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150