«Справа Дубневича»: працівниці УЗ дозволили залишати Київ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд дозволив відлучатися за межі Києва та Київської області провідному економісту філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» Тетяні Клепак, яку Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють у заволодінні понад 93 мільйонів гривень УЗ, так званої справи «народного депутата Ярослава Дубневича».

  Пов’язане зображення

  Таке рішення 15 травня ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Максим Вишняк за результатами розгляду клопотання САП, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Прокурор САП Віталій Пономаренко просив суд продовжити дію всіх процесуальних обов’язків, покладених на Клепак, зокрема, прибувати за кожною вимогою; не відлучатися з міста Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи та утримуватися від спілкування зі свідками і підозрюваними.

  Вивчивши клопотання, суддя Вишняк задовольнив його частково. Так, він продовжив дію всіх обов’язків, окрім заборони покидати столицю та Київську область.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150