Фірма Дубневичів подала позов до управителя Новороздільської ТЕЦ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Компанія «Енергія-Новий Розділ», кінцевими бенефіціарами якої є брати-народні депутати Богдан і Ярослав Дубневичі, судиться з управителем Новороздільської ТЕЦ «Гарант Енерго М» за дозвіл користуватися нерухомим та рухомим майном теплоелектроцентралі.

  Результат пошуку зображень за запитом "Фірма Дубневичів подала позов до управителя Новороздільської ТЕЦ"

  Відповідний позов подала фірма до Господарського суду Львівської області, повідомляє СТИК  з посиланням на Слово і Діло.

  Як вказується в рішенні, фірма «Енергія-Новий Розділ» подала позов до «Гарант Енерго М» про усунення перешкод у здійсненні користування нерухомим та рухомим майном Новороздільської ТЕЦ, у тому числі газотурбінними установками.

  Рішенням суду від 1 квітня провадження за позовом відкрито. Водночас фірмою «Енергія-Новий Розділ» подано заяву про забезпечення позову, однак 2 травня суддя відмовив у її задоволенні.

  Також суд вирішив залучити до справи Національне антикорупційне бюро та Національне агентство України з менеджменту та розшуку активів (АРМА). Паралельно суддя Світлана Кітаєва призначила підготовче засідання за позовом на 15:30 12 червня.

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150