Автобус для франківського лялькового театру: волинянин надурив державу на 200 тисяч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, відкритому за фактом привласнення бюджетних коштів за попередньою змовою групою осіб, за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») Кримінально кодексу України.

  Результат пошуку зображень за запитом "Автобус для франківського лялькового театру: волинянин надурив державу на 200 тисяч"

  Досудовим розслідуванням установлено, що суб’єкти підприємницької діяльності Волинської області, з метою отримання перемоги, взяли участь у проведенні тендерної закупівлі мікроавтобуса для здійснення пасажирських перевезень Івано-Франківським академічним обласним театром ляльок імені Марійки Підгірянки, пише СТИК з посиланням на Фіртку.

  За результатами відкритих торгів між Івано-Франківським академічним обласним театром ляльок імені Марійки Підгірянки та суб’єктом господарювання укладено договір на закупівлю за завищеною ціною товару – мікроавтобуса, який не відповідає технічним вимогам тендерної документації.

  Внаслідок таких злочинних дій державі завдано збитки на загальну суму 200 тис. грн.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150