НАБУ скерувало близько 500 запитів про міжнародну допомогу щодо корупції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За період своєї діяльності Національне антикорупційне бюро України скерувало близько 500 запитів про міжнародну допомогу у боротьбі з корупцією у 65 країн світу.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАБУ скерувало близько 500 запитів про міжнародну допомогу щодо корупції"

  Про це журналістам повідомив директор НАБУ Артем Ситник у рамках семінару керівників антикорупційних органів України, Польщі, Словаччини, Румунії, Молдови та Угорщини, передає СТИК з посиланням на УНН.

  На питання журналіста, як співпраця з міжнародними партнерами, зокрема Польщею, допомагає Україні боротися з корупцією, Ситник відповів, що співпраця з міжнародними партнерами у цьому питанні є стратегічним завданням.

  “У нас корупційні схеми дуже рідко закінчуються в Україні. Для прикладу, за період діяльності НАБУ ми скерували майже 500 запитів про міжнародну допомогу у 65 країн світу. Польща – одна з країн, яка має стратегічне значення для нас”, – зазначив Ситник.

  Ситник також розповів, що співпраця з польськими колегами було для НАБУ стратегічним завданням з самого початку діяльності Бюро. Між відповідними органами був підписаний Меморандум про співпрацю, який регламентує порядок обміну інформацією та співпрацю.

  “У першу чергу це стосується питання перетину кордону, тому що з перетином кордону пов’язана велика частка злочинів. Якраз над цим працюємо з самого початку нашого знайомства та нашої співпраці”, – розповів Ситник.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150