У Львівській області СБУ на хабарі затримала редактора місцевого сайту

 • 180x150
 • Опубліковано:
  У Львівській області Служба безпеки України затримала голову громадської організації «Громадський контроль Яворівщини» та редактор сайту Yavir.net Юрія Кенцала під час отримання хабаря в розмірі 30 тисяч гривень.
  Результат пошуку зображень за запитом "У Львівській області СБУ на хабарі затримала редактора місцевого сайту – ЗМІ"

  Про це пише СТИК з посиланням на  Zaxid.net.

  У СБУ заявили, що очільника ГО викрили на вимаганні неправомірної вигоди.

  «Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник вимагав тридцять тисяч гривень від місцевого приватного підприємця за не створення штучних перешкод його господарській діяльності. Керівник ГО погрожував діловій репутації бізнесмена через оприлюднення завідомо неправдивої інформації про неіснуючі корупційні зв`язки підприємця у владних структурах та нібито порушення процедури отримання дозволу на видобуток корисних копалин»,– повідомляється на сайті СБУ 4 червня.

  У межах відкритого кримінального провадження за ч. 4 ст. 368-3 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Львівській області СБУ на хабарі затримала редактора місцевого сайту – ЗМІ"

  «Детектор медіа» намагається зв’язатися з Управлінням СБУ в Львівській області для підтвердження інформації про особу затриманого.

  Нагадаємо, у 2017 році співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою викрили львівського редактора інтернет-видання на вимаганні хабара у розмірі $500 від керівника філіі державного підприємства.

  Редактор протягом травня 2017 року, проводячи журналістське розслідування, збирав дані про ремонтні роботи, які велись філією одного з державних підприємств «Львівський облавтодор» та в подальшому, за нерозголошення компрометуючих відомостей про керівника вказаного підприємства вимагав від нього грошові кошти в сумі $1 тис. Після переговорів журналіст погодився на зменшення суми до $500.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150