Фірми зі спільним принтером розіграли торги від чернівецьких медиків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чернівецька міська лікарня №1 27 травня підписала договір з ПП «Система оптимум» на закупівлю лабораторних реактивів за 145 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "лабораторні реактиви"

  Згідно з угодою, компанія «Система оптимум» поставить лікарні 62 одиниці лабораторних реактивів протягом десяти днів. Зокрема, набори для виявлення гепатитів C і В, рівня холестерину та ревматоїдного фактору, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  На торгах фірма-переможець змагалася з підприємцем Романом Гаврилюком. Під час аукціону учасники не змагалися, однак ціна компанії була на 25 тис. грн дешевшою. Обидва конкуренти подали на торги документи з однаковими дефектами друку чи сканування.

  Зліва: гарантійний лист ПП «Система оптимум», справа – згода на обробку даних від ФОП Романа Гаврилюка

  Учасники зустрічаються на торгах вже вп’яте. У двох тендерах перемогло підприємство «Система оптимум», інші три закупівлі замовники відмінили.

  Фірма «Система оптимум» зареєстрована 2008 року у Львові. Її власником та водночас керівником є Андрій Маєвський. Згідно з тендерними документами, підприємство фактично розташоване у Чернівцях. Протягом 2018-2019 років компанія отримала замовлень на 5,4 млн грн, враховуючи поточну угоду.

  Маєвський також є власником ПП «Неотехніка-Львів», ПП «Авто-стар-сервіс», ТОВ «Термінал» і ТОВ «Технохімія».

  Роман Гаврилюк веде свою підприємницьку діяльність з 2011 року, зареєстрований у Львові. Протягом 2018-2019 років він отримав замовлень лише на 93 тис. грн, всі Національного університету «Львівська політехніка» і всі за прямими договорами, без торгів.

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150