Буковинський медичний університет кілька років поспіль без тендерів замовляє ремонт улюбленим ФОПам

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», що у Чернівцях, два роки поспіль користується послугами двох підприємців з однаковим номером телефону для виконання капітальних та поточних ремонтів своїх приміщень.

  Результат пошуку зображень за запитом "Медичний університет кілька років поспіль без тендерів замовляє ремонт улюбленим ФОПам"

  Про це СТИК з посиланням на «Закупівлі Чернівці».

  З 2017 року та до листопада 2018 року університетом укладено 24 договори з підприємцем Василем Житарем щодо робіт по капітальному і поточному ремонту приміщень на загальну суму 11,84 млн грн. Всі договори з цим підрядником укладено за процедурою звітування, тобто без проведення конкурсних процедур. Сам підприємець Житарь працював за бюджетні кошти виключно з «Буковинським державним медичним університетом», а у березні цього року взагалі припинив діяльність.

  З середини 2018 року та протягом 2019 року «Буковинський державний медичний університет» уклав ще 12 договорів без конкурсних процедур на загальну суму 11,63 млн грн з іншим приватним підприємцем Олександром Зеленівським.

  Замовник у звітах про закупівлі у Зеленівського та Житаря вказує однаковий контактний номер телефону (0671620429). Цей же номер вказаний у звітах про договори з приватним підприємцем Георгієм Бордіяном, який працює за бюджетні кошти виключно з університетом.

  (Visited 141 times, 1 visits today)
 • 180x150