У Львові представили Антикорупційну карту ремонтів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  6 червня, у Львові було представлено Антикорупційну карту ремонтів, завдяки якій можна відслідковувати виконання ремонтних робіт у місті, на які було витрачено кошти з бюджету.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Львові представили Антикорупційну карту ремонтів"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на ІА ZIK.

  Карта охоплює всю територію України, включаючи навіть маленькі села країни. Вона наповнюється автоматично, в режимі реального часу. Інформацію по об’єктах ця програма отримує з електронної системи державних закупівель Prozorro.

  «Незалежно від того чи це місто, чи пункт обласного значення, все одно проводиться велика кількість закупівель, велика кількість об’єктів ремонтується. І, відповідно, жодна громадська організація чи департамент органу місцевого самоврядування просто фізично не може промоніторити і перевірити якість цих робіт і їх тривалість в часі. Тому ми вирішили збирати всі ці дані і наносити їх на карту. Чому на карту? Тому що це прив’язка до адрес і людям дуже просто та зрозуміло. Мешканці можуть зайти на карту і по геомітках побачити, на які об’єкти та адреси виділялися певні кошти. Клікнувши на об’єкт, громадяни бачать повну інформацію про об’єкт», – пояснила засновниця ГО «Антикорупційний штаб» Галина Янченко.

  Зайшовши на Антикорупційну карту ремонтів, можна дізнатися, як використовуються кошти, які виділили, наприклад, на ремонти доріг, лікарень, дитячих майданчиків, шкіл тощо. Треба лише знайти потрібну адресу і з’ясувати, чи виконуються на цьому об’єкті ремонтні роботи, скільки на них було витрачено коштів, хто підрядник. Після цього можна перевірити, чи дійсно були виконані ці роботи. У випадку, якщо ремонту не було проведено, або він зроблений неякісно – можна поскаржитися в Антикорупційний штаб.

  «На карті можна подивитися інформацію про замовників, а також отримати контактну інформацію про підрядників. Громадянин може звернутися безпосередньо і до державних органів. У випадку, якщо вам це не вдалося, то тоді на карті можна скористатися кнопкою поскаржитися і відправити інформацію у юридичний департаменту нашого «Антикорупційного штабу», – каже Галина Янченко.

  Також представники «Антикорупційного штабу» на об’єктах, де проводяться ремонтні роботи у Львові, розвішуватимуть листівки з усіма даними. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/06/06/u_lvovi_predstavyly_antykoruptsiynu_kartu_remontiv_1588373

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150