На Франківщині виявили змову київських підприємців при закупівлі підручників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет» провів відкриті торги, на закупівлю підручників для поповнення бібліотечного фонду, підручників для кафедри мовознавства та підручників для поповнення бібліотечного фонду та кафедри мовознавства.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Прикарпатті виявили змову київських підприємців при закупівлі підручників"

  За результатами розгляду звернення Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Івано-Франківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (надалі – Відділення) встановлено, що учасники процедури узгодили поведінку, інформує СТИК з посиланням на АМКУ.

  Учасники процедури закупівлі товариство з обмеженою відповідальністю «Лінгвіст» (м. Київ) та фізична особа – підприємець Редько Ольга Юріївна (м. Київ) узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто.

  Рішенням адміністративної колегії Відділення такі дії ТОВ «Лінгвіст» та ФОП Редько О.Ю. визнано порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

  За вказані порушення законодавства про захист економічної конкуренції на учасників в установленому законом порядку накладено штрафні санкції. Крім цього, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», за вчинення вищевказаних порушень ТОВ «Лінгвіст» та ФОП Редько О.Ю. на три роки позбавляються права брати участь у публічних закупівлях.

  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150