Львівський суд ув’язнив на 5 років спійманого на хабарі ДСНСника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Заступника начальника одного з райвідділів ДСНС засудили до п’яти років ув’язнення з конфіскацією майна за хабар у розмірі 300 доларів. Як повідомила 13 червня прес-служба УСБУ у Львівській області, відповідний вирок виніс Залізничний районний суд Львова.

  Результат пошуку зображень за запитом "Львівський суд ув’язнив на 5 років спійманого на хабарі ДСНСника"

  УСБУ Львівщини не розголошує прізвище, однак ZAXID.NET стало відомо, що засуджений – це підполковник цивільного захисту Богдан Хтей, який працював заступником начальника Залізничного райвідділу Львова ДСНС у Львівській області. Посадовець вимагав від власника фірми «ІТ Сервіс Груп» 300 доларів за непритягнення його до відповідальності через порушення правил протипожежної безпеки, передає СТИК.

  Богдана Хтея затримали у квітні 2016 року під час одержання частини хабара у сумі 7,5 тис. грн.

  Підприємець, у якого ДСНСник вимагав хабар, заявив у суді, що він знайомий з Богданом Хтеєм з 2008 року і з того часу «постійно контактував з ним та надавав йому неправомірну винагороду за належність перевірок».

  Відтак у січні 2017 року Залізничний райсуд визнав його винним у хабарництві та призначив покарання у вигляді п’яти років ув’язнення з конфіскацією майна. А тепер цей вирок підтвердив Апеляційний суд Львівської області і він уже набув чинності.

  «Цей вирок уже набув чинності, тому ми і повідомили про цю справу», – сказав ZAXID.NET речник УСБУ у Львівській області Олег Александров.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150