Львівський облцентр екстреної меддопомоги розірвав договори із постачальниками з одним офісом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф розірвав два договори на постачання запчастин для автомобілів на 843 тис. грн з підприємцем Валерієм Бровкіним за взаємною згодою сторін. Це сталося після публікації «Наші гроші. Львів» та звернення юристів «Тисни» (Bihus.Info).

  Результат пошуку зображень за запитом "розірвав договори із постачальниками"

  Як повідомляли «НГ. Львів», у першому лоті єдиним конкурентом Бровкіна був підприємець Павло Титарчук. Учасники подали на торги документи з однаковими дефектами друку/сканування. У телефонній розмові підприємець Валерій Бровкін зазначив, що має спільний офіс з суперником Титарчуком на вул. Героїв УПА, 73Д, передає СТИК.

  Підприємці Титарчук та Бровкін зустрілися на торгах вже чотирнадцятий раз, починаючи з 2017 року. Протягом двох останніх років вони розіграли 2,3 млн грн на закупівлях запчастин.

  Конкурентів також об’єднує ТОВ «Галавтопостач» та ТОВ «Автозахід Холдинг». Першу фірму очолює Кирило Титарчук, який є батьком підприємця Павла Титарчука. Компанія також має офіс на вул. Героїв УПА, 73Д. Другу компанію «Автозахід Холдинг» очолює Василь Бурбан. Людину з такими ініціалами підприємець Бровкін вказує у тендерній документації як свого менеджера.

  Фірми «Галавтопостач» та «Автозахід Холдинг» також подають на тендери документи з однаковими дефектами друку/сканування.

  У відповідь на звернення юристів «Тисни» про ймовірні антиконкурентні узгоджені дії між учасниками замовник вирішив розірвати договір з Бровкіним. Щоправда, медцентр вже встиг здійснити оплату товарів на 448 тис. грн.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150