Освітяни Трускавця приховують від Рrozorro угоди з улюбленими підрядниками

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відділ освіти Трускавецької міської ради (Львівська обл.) вибірково оприлюднює дані про закупівлі в системі Рrozorro, часто інформація відсутня про підрядників з замовленнями за неконкуретною процедурою.

  Результат пошуку зображень за запитом "Рrozorro"

  Про це написала Ольга Куц для «Блогерів», передає СТИК.

  Так, відділ освіти ТМР 29 березня уклав угоду на капітальний ремонт приміщень з ТОВ «ТКО «Комфорт-сервіс» на суму у  299 тис грн. Уже через п’ять днів було підписано акти виконаних робіт, оплату фірма отримала 9 квітня. Інформація про трансакцію бюджетних коштів зафіксована на порталі Edata, але відсутня на Рrozorro.

  «Комсервіс-Трускавець» зареєстроване 2 червня 2016 року і з моменту реєстрації почала отримувати від комунальних установ та міськради замовлення, їх загальна сума становить 6,5 млн грн. Лише один підряд з 33 підприємство здобуло, беручи участь у конкурсі, всі інші отримало без конкуренції.

  Власником «Комсервісу-Трускавець» є Олег Кабальний. Він разом з заступником мера Трускавця Олександром Ткаченком був співзасновником міської організації «Єдиного центру» Віктора Балоги, діяльність якої вже припинена. На останніх виборах балотувався в міськраді від «Укропу», але невдало.

  Кабальнийбув також співвласником ТОВ «ТКО «Комфорт- сервіс» , якому 30 травня відділ освіти ТМР освіти заплатив 70 тис грн. за поточний ремонт класів у СЗШ №2. Угода на Рrozorro відсутня. Також у травні з фірмою освітяни уклали договір на реконструкцію внутрішнього дворика СЗШ № 1 на 932 тис грн. Договір було укладено за переговорною процедурою.

  Нині «ТКО «Комфорт-сервіс» записане на Сергія Чурбанова.

  Також відсутня інформація про угоду відділу освіти з ТОВ «Європейські інновації» на виконання поточного ремонту класів у СЗШ №3. Сума замовлення  склала 90т тис грн., роботи оплатили 16 травня.

  Фірма створена у червні минулого року складається лише з керівника, основний вид діяльності – у сфері права. За цей час вона уклала  18 договорів з виконання робіт за кошти бюджету на майже 2 млн грн. Усі підряди підприємство отримало без жодної конкуренції – за процедурою звітування. Головні замовники робіт: управління житлового і комунального будівництва, відділи освіти та культури Трускавецької міськради. Власник підприємства та директор – Роман Король.

  Також в Рrozorro відсутня угода з  ФОП Сергій Танцюра щодо ремонту системи опалення у дошкільному закладі «Теремок» на 159 тис грн. Акти виконаних робіт по цій угоді підписали 3 квітня, кошти були сплачені.

  Раніше журналісти встановили, що на ремонті шкільної бібліотеки у Трускавці,  виконавцем якого був підприємець Сергій Танцюра, відділ освіти переплатив понад 70 тис грн. Після оприлюднення цієї інформації, підприємець компенсував замовнику 42 тис грн.

  Відділ освіти Трускавецької міськради очолює Орест Лобик.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150