Кіоски у Тернополі: одним – дати, інших – демонтувати

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Влада Тернополя вихваляється наведеним порядком в сфері тимчасових споруд. Натомість з’являються все нові й нові кіоски/причіпи.

  Результат пошуку зображень за запитом "КІОСКИ У ТЕРНОПОЛІ: ОДНИМ – ДАТИ, ІНШИХ – ДЕМОНТУВАТИ"

  Так, 12 червня на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення про демонтаж малих архітектурних форм, які не входять у Схему розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Зокрема, мова йшла про 67 МАФів, які, відповідно до затвердженої Схеми розміщення тимчасових споруд, не підлягають автоматичному поновленню договорів існуючих сервітутів на земельні ділянки. До прикладу, потрапив під демонтаж один з найдавніших кіосків з продажу періодики в Тернополі на вулиці Сагайдачного біля катедри, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  А вже сьогодні зранку жителі “Нового світу” у себе на районі побачили черговий приціп.

  – Цей торговий об’єкт, замаскований під авто-причіп, з’явився сьогодні посеред ночі на вулиці Чехова поблизу Міськрайонного суду на території невеличкої парковки. Хто буває в цьому мікрорайоні, той знає, які тут проблеми з паркуванням, – повідомив екс-депутат Тернопільської міської ради Іван Сороколіт.

  – Влада байдуже ставиться до своїх людей! Лиш би наповнити свої кишені. Скільки можна таке терпіти?! Це вже наглість на вищому рівні! Чому не дадуть дозвіл на встановлення МАФу під міською радою? Хай насолоджуються краєвидом і запахом із свого робочого місця!, – емоційно заявила тернополянка Ірина Василишина.

  Зі слів місцевих мешканців, які намагались перешкодити “локальній МАФовій реформі”, власник переконав поліцію, що “всі документи є”.

  Нагадаємо, Тернопіль кілька раків тому прогримів на усю Україну, ледь не всі центральні телеканали показали сюжет, як у Файному місті серед білого дня «вкрали» зупинку, бо на її місці зібралися встановити черговий торговий об’єкт. Насправді зупинку демонтував приватний підприємець, який мав всі необхідні документи, у тому числі угоди з Тернопільською міською радою для проведення відповідних робіт. Як потім з’ясувалося, чоловік просто не дав відкату (або дав не повну суму), тому в мерії влаштували весь цей хай. Очевидно, по цій схемі у міськраді працюють і далі, хто заплатив – тому є погодження на встановлення кіосків та МАФів та продовження договорів оренди землі під вже встановленими тимчасовими спорудами, а хто цього не зробив – потрапили у “чорний” список команди “свободівського” мера.

  (Visited 168 times, 1 visits today)
 • 180x150