На вулицях Львова провели флешмоб «Хабарі. Не беру. Не даю»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На вулицях Львова почався флешмоб «Хабарі. Не беру. Не даю». Громадські активісти у різних районах міста пропонують перехожим та водіям наліпки з написом «Хабарі. Не беру. Не даю».

  Результат пошуку зображень за запитом "На вулицях Львова почався флешмоб «Хабарі. Не беру. Не даю»"

   За словами активістів, флешмоб спрямований на боротьбу із корупцією, як у Львові, так і по всій Україні.

  «В першу чергу, ми хочемо показати, що у такому явищі, як корупція винні обидві сторони – і та, що вимагає і бере хабарі і та, що погоджується і дає їх. Ми не просто говоримо про корумповану владу і суспільство. Ми закликаємо до конкретних дій – не брати і не давати хабарі. Починати треба з себе», – кажуть організатори флешмобу.

  Водночас львів’яни вподобали акцію і залюбки брали наліпки. Особливо флешмоб порадував водіїв, пише СТИК з посиланням на Львівський портал.

  «Така наліпка на автомобілі буде попереджувати тих, хто надумає з мене поживитися. Гарна ідея», – вважає автомобіліст Микола.

  Наліпки були помічені на багатьох державних установах. Зокрема, у Львівському апеляційному адмінсуді та на будівлях Управління Нацполіції Львівщини і обласної податкової.

  Водночас львів’яни зауважили, що бачили схожі бігборди у місті з фото та ім’ям відомого львівського забудовника Ростислава Мельника. Припускають, що він планує йти на вибори у Верховну Раду.

  (Visited 92 times, 1 visits today)
 • 180x150