Львівський університет «відписав» на ремонти 8,5 млн грн фірмі батька своєї працівниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівський національний університет імені Івана Франка 19 червня замовив ремонт приміщень та благоустрій внутрішнього дворику навчального корпусу університету вул. Туган-Барановського, 7 у Львові вартістю майже 1,45 млн грн у ТОВ «Неостар Груп». Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "Університет «відписав» на ремонти 8,5 млн грн фірмі батька своєї працівниці"

  Закупівлю здійснили за прямим договором, без конкурсних процедур. Роботи мають завершити у грудні цього року. Ні кошторису, ні договірної ціни оприлюднено не було, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Львівське товариство «Неостар Груп» засноване рік тому у Львові Петром Козаком. Фірма жодного разу не брала участі в конкурсних закупівлях, тому про її матеріально-технічну базу та працівників нічого не відомо. Сам Петро Козак іншого бізнесу не має, приватним підприємцем не зареєстрований.

  За час своєї діяльності, згідно з Prozorro, фірма загалом підписала 12 договорів, з яких 11 – це прямі договори з Львівським національним університетом імені Івана Франка на загальну суму майже 8,5 млн грн (включно з даною закупівлею), і ще один договір лише на 103 тис. грн – з Історико-краєзнавчим музеєм.

  Своє перше замовлення «Неостар Груп» отримало у кінці липня 2018 року від університету на ремонт приміщень (аудиторій №30,51,56) та покриття внутрішнього дворику навчального корпусу за вже згаданою адресою на вул Туган-Барановського, 7.

  Причому контактною особою від університету на Prozorro тоді було вказано їх працівницю Марію Петрівну Касприк, яка згідно з довідником університету є начальником відділу постачання. Касприк володіє кімнатою у Львові на вулиці Широкій разом із власником фірми «Неостар Груп» Петром Козаком, який ймовірно є її батьком. Тут же прописана і сама фірма.

  Ця нерухомість вказана і в декларації чоловіка Марії Касприк за 2018 рік. Згідно з нею, вона отримала від Львівського національного університету імені Івана Франка понад 70 тис. грн зарплати. Також вона отримувала допомогу при народженні дитини – це пояснює той факт, що вона вже не вказана як контактна особа замовника на Prozorro.

  Чоловік Марії Касприк Андрій Касприк ще минулоріч працював заступником начальника відділу контролю у сфері закупівель Західного офісу Держаудитслужби. У липні 2018 року він подав декларацію перед звільненням.

  (Visited 83 times, 1 visits today)
 • 180x150