Депутат Івано-Франківської облради спіймав підрядника, який у більше ніж два рази завищив вартість матеріалу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  26 травня відбулася чергова сесія Івано-Франківської обласної ради. Серед питань, зокрема, говорили про використання бюджетних коштів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Святослав Никорович"

  На фото Святослав Никорович

  Депутат від Богородчанського району Святослав Никорович розповів, як підрядник завищив більше ніж у два рази ціну на металопрофіль, пише СТИК з посиланням на Obozrevatel .

  “Зараз відбувається ремонт Богородчанської ЗОШ №2. Вже було витрачено 700 тисяч гривень, передбчено ще 950. Підрядник залишив незакінчені роботи, дощ і вітер розбивають покрівлю, а якість металопрофілю взагалі викликає здивування”, – сказав Никорович, – “Металопрофіль, використаний на даху, постачається з Китаю в Україну фірмою “Астра” (Полтава) і ціна складає 65 гривень. В Івано-Франківську область цей матеріал попадає за ціною 68-69 гривень. У кошторисі вказано 159 гривень за металопрофіль з аксесуарами. Більше того, товщина металопрофілю 0,28 мм, коли державні вимоги – 0,5 мм. Обласна рада останній раз розподілила майже 100 мільйонів гривень, за рахунок таких підряників область може втратити 10 мільйонів. А це наші школи, садочки і лікарні…”

  За словами депутата, йому через два роки знов доведеться просити обласну раду виділяти кошти на ремонт школи, бо покрівля з такого матеріалу більше часу не витримає.

  Никорович прямо під час сесії подарував зразки матеріалу голові облради Олександру Сичу та голові облдержадміністрації Олегу Гончаруку.SKIP

  “Ці зразки дешевого і неякісного металопрофілю – своєрідний символ дерибану державних коштів”, – прокоментував свої дії депутат.

  У підсумку Святослав Никорович попросив Сича взяти на контроль розслідування прокуратурою даного випадку, а управління капітального будівництва якнайшвидше позбавитися даного підрядника.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150