СБУ затримала на хабарі у 500 тисяч грн власника агрофірми

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники Служби безпеки України у межах протидії корупції викрили на хабарі директора комунального підприємства Агрофірма «Білозерський». 

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на прес-службу СБУ.

  Оперативники спецслужби встановили, що посадовець разом із спільником вимагав гроші від приватного підприємця. За п’ятсот тисяч гривень зловмисники обіцяли не створювати місцевому аграрному бізнесмену штучних перешкод в ході здійснення його господарської діяльності та в подальшому діяти всупереч інтересів комунальної установи у судових спорах.

  Правоохоронці  затримали посадовця та спільника після отримання частини хабара у сумі чотириста п’ятдесят тисяч гривень біля каси одного з банків у центрі Херсона. Загальна сума отриманих зловмисниками коштів складає півмільйона гривень.

  У межах відкритого кримінального провадження директору  Агрофірми «Білозерський» повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, а посередникові – за ч. 5 ст. 27 та ч. 4 ст. 368 відповідно. Наразі вирішується питання щодо обрання відносно  затриманих запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150