Хабар взяла, але покарання не понесе. На Буковині суд виніс вирок лікарці, яка брала гроші з військових

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Апеляційний суд на Буковині частково задовольнив скаргу прокурора.

  Результат пошуку зображень за запитом "хабар лікарка"

  Нагадаємо, 25 лютого цього року Першотравневий районний суд міста Чернівці виправдав завідуючу поліклінічним відділенням «Чернівецького обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни», яку звинувачували у вимаганні та отриманні систематичних хабарів за вплив щодо рішення про надання інвалідності для пацієнтів.

  Лікарку звинувачували у тому, що вона, будучи на посаді завідуючої поліклінічним відділенням ОКУ «Чернівецький обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни», наділена повноваженнями голови лікарсько-консультативної комісії, отримувала у 2013 році від трьох учасників бойових дій в Афганістані 12 тисяч гривень. За ці кошти вона впливала на рішення щодо отримання ними певної групи інвалідності. Двох із цих ветеранів війни також звинувачували у наданні хабара. У третього, за матеріалами слідства, обвинувачена сама вимагала хабара і тому він змушений був платити, пише СТИК з посиланням на АСС.

  Першотравневий районний суд виправдав лікарку та військових, які разом надали їй 12 тисяч гривень хабара. Щоправда, суд першої інстанції не визнав ці гроші неправомірною вигодою, а порахував це “допомогою госпіталю”. 

  На цей вирок прокуратура подала апеляцію, яку частково задовольнив Чернівецький апеляційний суд. Він скасував вирок суду першої інстанції в частині виправдання лікарки та визнав її винною в отриманні хабара в особливо великих розмірах. Але у зв’язку із закінченням строку давності злочину апеляційний суд звільнив обвинувачену від відбування покарання. Також суд зобов’язав державу повернути засудженій сплачений штраф у розмірі 17 тисяч гривень та вилучений телефон, а вилучені під час обшуків гроші, які їй давали у якості хабара, зобов’язали повернути у госпіталь. 

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150