Прихований маєток та безліч ресторанів: якою нерухомістю володіє Михайло Поплавський

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Михайло Поплавський – народний артист, депутат та колишній ректор Київського національного університету культури і мистецтв. Він заявив, що балотуватиметься на вибори-2019 до Верховної Ради від “Аграрної партії”.

  Результат пошуку зображень за запитом "Прихований маєток та безліч ресторанів: якою нерухомістю володіє Михайло Поплавський"

  24 канал продовжує розповідати про маєтки українських політиків, які претендують на депутатський мандат, передає СТИК.

  Поплавський вже неодноразово обирався депутатом

  “Співочий ректор” Михайло Поплавський вперше став народним депутатом у 2002 році (висувався від виборчого округу у Кіровоградській області). Тоді ж він був заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Протягом 2002–2005 років Поплавський був членом депутатських фракцій “Єдина Україна” та “Трудова Україна”.

  У 2014 році він знову вирішив йти до парламенту як нардеп-самовисуванець по одномандатному округу на Черкащині. Тоді на парламентських виборах Поплавський увійшов до депутатської групи “Воля народу”, у якій перебуває і зараз. І от у 2019 році нардеп вирішив повторно брати участь у позачергових парламентських виборах – тепер від “Аграрної партії”.

  Нерухомість славнозвісного ректора

  У декларації Поплавського вказана інформація лише про одну скромну квартиру на Позняках у Києві, площею 75,8 метрів квадратних. Також колишній ректор задекларував декілька земельних ділянок, загальною площею майже 4 гектари.

  Проте, як з’ясували журналісти Bihus.Info, у Поплавського є заміський будинок у Бортничах під Києвом, площею понад 1000 квадратних метрів, не відображений у його декларації. Окрім того, на ділянці є власна сауна та приватне озеро.

  Незадекларований будинок Поплавського


  Журналісти знайшли незадекларований будинок Поплавського на Google-картах

  У розслідуванні йдеться про те, що ділянку орендує проректорка Київського національного університету культури і мистецтв Наталія Гайсинюк, а сам будинок записаний на її 71-річного батька Анатолія Капелюшного. Проте місцеві мешканці підтверджують, що фактичним власником цього майна є саме Михайло Поплавський.

  Сам же Поплавський регулярно викладає фотографії на тлі цього будинку у своїх офіційних акаунтах в соціальних мережах Facebook та Instagram з хештегом “дім”.

  Кандидат у депутати постійно публікує фото з хештегом


  Кандидат у депутати постійно публікує фото з хештегом “дім”

  Зазначимо, що за зверненням юристів, Національне агентство із запобігання корупції пообіцяло перевірити декларацію кандидата у депутати Михайла Поплавського.

  Скандал з Поплавським щодо землі біля КНУКіМ

  Відомо, що Михайло Поплавський тривалий час був ректором університету. Журналісти програми “Наші гроші” запевняють, що кандидат у депутати забудував елітним житлом ділянку, яку виділили під будівництво навчальних корпусів і гуртожитку для студентів.

  Розслідувачі показали, що адреса будівлі Київського національного університету культури і мистецтв, яка називалася “приміщенням для навчання студентів”, на вулиці Щорса, 36-В, насправді є житловою висоткою, в якій мешкають люди, наближені до Поплавського.

   Понад три гектари землі виділили університету для будівництва гуртожитків


  Понад три гектари землі виділили університету для будівництва гуртожитків

  Так, двокімнатну квартиру у будинку має Мирослава Володимирівна Поплавська. Такі самі ініціали у племінниці Михайла Поплавського, кандидатки до Київради та працівниці юридичного відділу Київського національного університету культури і мистецтв. Також у переліку власників нерухомості є прізвища, ідентичні прізвищам ректорів та викладачів КНУКіМ.

  Проте, самого нардепа і екс-ректора Михайла Поплавського у переліку власників нерухомості на Щорса, 36-В немає.

  Поплавський володіє мережею ресторанів

  Кандидат у депутати Михайло Поплавський також є власником декількох ресторанів. Цю інформацію він особисто не приховує – фото опубліковані на його офіційному сайті. Так, “співочий” екс-ректор володіє мережею ресторанів “Батьківська хата”, “Кропива”, “Вареники” та інші.

  Ресторани Михайла Поплавського: дивіться фото

  Хто увійшов у першу п’ятірку “Аграрної партії”

  Хто увійшов у першу п'ятірку
  (Visited 211 times, 1 visits today)
 • 180x150