Суд звільнив від покарання посадовця Делятинського психоневрологічного інтернату, обвинуваченого у тендерних махінаціях

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Дмитро Брайляк, який зараз працює заступником директора Делятинського психоневрологічного інтернату, потрапив на лаву підсудних за те, що підписав акти виконаних робіт на реконструкцію очисних споруд до того, як підрядник виконав роботи.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд звільнив від покарання посадовця, обвинуваченого у тендерних махінаціях"

  У жовтні 2016 року наказом департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА Дмитра Брайляка призначено на посаду виконувача обов’язків директора комунальної організації «Делятинський психоневрологічний інтернат», пише СТИК з посиланням на Курс.

  Того ж року обласна рада виділила кошти на проведення ремонту очисних споруд психоневрологічного інтернату. Тендер на виконання робіт виграло ПП «Елітоптторг».

  7 грудня 2016 року Брайляк підписав угоду з ПП «Елітоптторг», яке зобов’язалося до кінця року виконати роботи за 1,8 млн грн.

  26 грудня 2016 року сторони підписали акти виконаних робіт на суму 890 789 грн, а наступного дня замовник перерахував ці кошти ПП «Елітоптторг». Слідство встановило, що вартість робіт завищили на 358 632,31 грн.

  Обвинувачений у суді свою вину визнав. Пояснив, що підписав документи, щоб кошти, виділені на проведення ремонту, не повернулися  до бюджету. Зазначив, що він діяв виключно в інтересах психоневрологічного інтернату. Крім того, 16 січня 2017 року підрядник виконав роботи на ту суму, яку отримав.

  Дмитро Брайляк запевнив, що жодного наміру привласнювати кошти він не мав. Просив суд звільнити його від призначеного покарання по амністії, оскільки в нього на утриманні є неповнолітні діти.

  Надвірнянський районний суд визнав його винним за ч. 2 ст. 366 КК України – службове підроблення, а саме підроблення та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

  Суд призначив йому покарання – два роки позбавлення волі та 4250 гривень штрафу. Але на підставі п. «в» ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році»звільнив його від призначеного покарання.

  Підсудний має заплатити 3140,2 грн за проведення експертизи.

  Зараз Дмитро Брайляк працює заступником директора Делятинського психоневрологічного інтернату.

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150