Затриманому на хабарі заступнику голови Укрдержархіву повідомили про підозру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру заступнику голови Державної архівної служби України. Слідство встановило, що в обмін на 10 тисяч доларів хабаря посадовець пообіцяв посприяти у працевлаштуванні особи до Фонду державного майна України.

  Результат пошуку зображень за запитом "Затриманому на хабарі заступнику голови Укрдержархіву повідомили про підозру"

  «9 липня 2019 року заступнику голови Державної архівної служби України повідомили про підозру у зловживанні впливом (ст.369-2 КК України) та внесенні недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на здійснення функцій держави або місцевого самоврядування (ст.366-1 КК України)», — йдеться в повідомленні НАБУ.

  Слідство встановило, що посадовець в обмін на 10 тисяч доларів США неправомірної вигоди пообіцяв сприяння у працевлаштуванні особи до Фонду державного майна України. Згодом, сторони домовилися про зменшення вартості «послуги» — до 9,8 тис. доларів. Гроші передавали двома траншами. Під час отримання другого — в розмірі 4,8 тис. доларів посадовця викрили «на гарячому» та затримали.

  Крім цього з березня 2018 року детективи НАБУ та прокурори САП здійснювали ще одне досудове розслідування, в межах якого в діях заступника голови Укрдержархіву встановили інше правопорушення, підслідне НАБУ: внесення до е-декларації за 2016 рік завідомо недостовірних відомостей. Зокрема, посадовець не відобразив отриманий ним дохід у 1,24 млн грн та видатки у 1,105 млн грн, а також інформацію про два правочини: купівлі-продажу та дарування (за останнім він подарував іншій особі нерухомість вартістю 3,299 млн грн).

  Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

  На сайті Державної архівної служби України вказано, що заступником Голови служби є Бондарчук Ігор Володимирович.

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150