Львівська обласна лікарня незаконно підписала договір з киянкою, яка позмагалася зі своєю фірмою за медичні набори

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівська обласна клінічна лікарня підписала договір з ТОВ «Ті Джі Хелс» на закупівлю медичних виробів за 300 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Пов’язане зображення

  Закупівля відбувалася за трьома лотами. В першому лоті між собою змагалася компанія «Ті Джі Хелс» та підприємниця Світлана Герцен. Під час аукціону учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна фірми була на майже 440 грн дешевшою, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Співвласницею підприємства «Ті Джі Хелс» є вже згадана підприємниця-конкурентка Світлана Герцен. Їй належить 50% компанії, іншою частиною володіє Ігор Топчій. Фірма зареєстрована 2015 року в Києві.

  Фірма «Ті Джі Хелс» та Світлана Герцен подали на поточні торги практично однаково складені довідки, які замовник вимагав у довільній формі. Наприклад, довідку про працівників та відгуки про співпрацю.

  Конкуренти зустрічаються на торгах від Львівської обласної клінічної лікарні вже втретє. Два рази тендери виграло ТОВ «Ті Джі Хелс», одна закупівля була неуспішною.

  Згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі», фірма «Ті Джі Хелс» та підприємниця Світлана Герцен є пов’язаними особами, оскільки остання володіє понад 25% фірми-конкурента. Замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника, який є пов’язаним з іншим учасником, однак цього не було зроблено.

  Згідно з поточною угодою, компанія «Ті Джі Хелс» поставить для лікарні шість наборів для лікування (метод екстракорпоральної мембранної оксигенації) пацієнтів з проблемами дихальної системи. Один такий набір коштує 50 тис. грн.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150