Кандидат вимагає, щоб фірма буковельського олігарха повернула кошти за ремонт дороги, який не завершено

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Космач та Гуцульщина дорога через присілок Рушір на селище Яблунів – відсутня.

  Результат пошуку зображень за запитом "Кандидат вимагає, щоб фірма буковельського олігарха повернула кошти за ремонт дороги, який не завершено"

  Як зазначає у соцмережі прикарпатський журналіст та самовисуванець кандидат у депутати Роман Реведжук, що місцеві мешканці охрестили її “дорогою життя”, пише СТИК з посиланням на Типовий Франківськ.

  “І як би буковельські прислужники не намагалися зробити на цій дорозі для себе піар перед виборами, запевняю цій дорозі бути. Щиро вдячний Міністру молоді та спорту Ігор Жданов, який колись мені на Майдані говорив, що він також космачанин і не забув”, – зазначає Реведжук.

  Також він додає, ще 2 липня цього року  звернувся до Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, щоб розібратися в ситуації. Адже на цю дорогу, з бюджету, минулого року було виділено близько 40 млн.гривень і переведено на спецрахунок в Івано-Франківську ОДА

  “Знаєте чому немає дороги у Космач? Пригадаємо той випадок, коли люди з Березовів мітингували. Парадом тоді керував такий собі ручний клоун буковельських олігархів, який називає себе капеланом і ходить в рясі. Тоді він використав довірливих людей і з мітингами, тиснучи на голову ОДА забрали ці гроші, які були призначені на будівництво дороги з обидвох заїздів (Прокурави та Яблунова) до Космача”, – обурюється кандидат Роман Реведжук.

  За словами журналіста,  кошти тоді пішли на фірму підконтрольну буковельському олігарху, у результаті вони так і не добудували до кінця і того куска дороги.

  “До людей жодних поретензій. Їх використали. Вони у бюджетах не розбираються. Але гіркий факт, що через прислужників олігарха Коломойського, люди лишилися без дороги. тРади справедливості, щоб не думали, ніби то я собі чиїсь заслуги хочу приписати, ці кошти були тоді виділені на космацьку дорогу, завдяки діючому нардепу. А зараз моє діло маленьке, я лише хочу, щоб фірма буковельського олігарха, або повернула кошти громаді, або зробили дорогу негайно”, – каже Реведжук.

  Також він зазначає, досить терпіти брехню прислужників олігарха Коломойського.

  “Долучайтеся і будемо разом вимагати, щоб віддали громаді їхнє. І ще одне, за весь період відколи був прийнятий Закон про дорожній фонд, буковельський олігарх через свою фірму освоїв на Прикарпатті з бюджету понад 3 млрд.грн на будівництві доріг. Вдумайтесь. За такі кошти, якби не крали, усе Прикарпаття мало б бути встелене асфальтом у найвіддаленіші села. Розумієте громадо, як вас мають за дурнів ці олігархи. Досить це терпіти”, – закликає Роман Реведжук.

  (Visited 125 times, 1 visits today)
 • 180x150