«Справа Дубневича»: екс-помічнику нардепа повернули закордонні паспорти

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд повернув закордонні паспорти колишньому помічнику народного депутата Ярослава Дубневича, першому заступнику директору філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Едуарду Пушкаренку.

  Результат пошуку зображень за запитом "«Справа Дубневича»: екс-помічнику нардепа повернули закордонні паспорти"

  Таке рішення 3 липня ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Сергій Агафонов за результатами розгляду клопотання адвоката підозрюваного, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як відомо, НАБУ і САП спочатку заочно повідомили Пушкаренку про підозру, оскільки той переховувався за кордоном. Втім суд відмовився його заочно взяти під варту. Пізніше екс-помічник Дубневича повернувся в Україну і його затримали. Також суд обрав йому запобіжний захід у вигляді 5 мільйонів гривень заставиКиївський апеляційний суд залишив це рішення чинним, попри скаргу САП.

  Нещодавно суд продовжив Пушкаренку низку обов’язків: прибувати на першу вимогу; не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання або роботи; здати на зберігання закордонний паспорт і утримуватися від спілкування зі свідками, а також підозрюваними. Водночас йому скасували обов’язок не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу.

  Своєю чергою адвокат Пушкаренко подав клопотання про скасування додаткового обов’язку, а саме здачі закордонних паспортів на зберігання. Вивчивши документ, суддя його задовольнив. На думку судді, екс-помічник нардепа виконує всі процесуальні обов’язки, а до того ж, самостійно повернувся в Україну після оголошення його в розшук.

  За версією слідства, Пушкаренко, голова правління-генеральний директор ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергій Тараненко, його перший заступник Валерій Крячко, засновник-директор ТОВ «Арго» Антон Шевченко, директор ТОВ «Корпорація КРТ» Олег Місьонг і три працівники філії УЗ Андрій Степаненко, Тетяна Клепак і Захаревич причетні до заволодіння грошима УЗ. Правоохоронці вважають, що підозрювані протягом грудня 2015-березня 2017 організували закупівлю УЗ стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників і таким чином заволоділи коштами філії ЦЗВ УЗ в сумі близько 93,28 млн грн.

  (Visited 58 times, 1 visits today)
 • 180x150