Тернопільський АМКУ забанив фірму та підприємця, які розіграли тендер на терміналах для оплати атракціонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія тервідділення Антимонопольного комітету у Тернопільській області оштрафувала ТОВ «Сімпл пей» і приватного підприємця Наталію Лорер за спотворення результатів торгів на загальну суму 132 тис. грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "АМКУ забанив"

  Про це написали «Наші гроші. Львів» з посиланням на рішення АМКУ від 10 липня, передає СТИК.

  Йдеться про замовлення комунального підприємства КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя» у ТОВ «Сімпл пей» щодо придбання та монтаж автоматичної системи оплати за відвідування атракціонів за 295 тис грн.

  Про змову цих учасників «Наші гроші. Львів» написали ще у липні 2018 року. У статті зазначили, що засновниками  ТОВ «Сімпл пей» є Леонід Гаєвський та Андрій Риндя. А Наталія Лорер спільно із Олексієм Гаєвським володіє ТОВ «Компанія «Спецгруп», в якій директором з 2012 року працює Леонід Гаєвський.

  Також «Сімпл пей» зазначала, що фірма є розробником сервісу онлайн-платежів «My Pay». Компанія «Сімпл пей» входить у холдинг ТОВ «Компанія «Спецгруп». До того ж, «Компанія Спецгруп» та «Сімпл пей» розташовані за однією адресою – вул. В. Стуса, 2Д.

  Після публікації юристи Bihus.info (проект «Тисни») скерували звернення, й Тернопільське тервідділення АМКУ підтвердило виявлені факти, а також встановило, що обидва учасники завантажували документи з однієї IP-адреси та мали спільний номер телефону.

  За результатами рішення, учасників оштрафували: ТОВ «Сімпл пей» – на 68 тис грн., а Наталію Лорер – на 64 тис грн. Тепер вони не можуть брати участь у відкритих торгах впродовж трьох наступних років.

  ТОВ «Сімпл пей» і Наталія Лорер зареєстровані в Одесі. Це перший і єдиний випадок, коли учасники зустрілися на торгах.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150