«Справа Дубневича»: суд відпустив екс-директора компанії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд змінив нічний домашній арешт на особисте зобов’язання колишньому директору фірми «Арго» Антону Шевченку, якого підозрюють у причетності до заволодіння понад 93 мільйонами гривень, так званої «справи народного депутата Ярослава Дубневича».

  Результат пошуку зображень за запитом "«Справа Дубневича»: суд відпустив екс-директора компанії"

  Таке рішення 10 липня ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Вікторія Жовноватюк за результатами розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як відомо, Шевченку обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту з покладанням низки обов’язків, зокрема: не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу; прибувати за кожним викликом та вимогою; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками та підозрюваними, а також здати на зберігання закордонні паспорти.

  У зв’язку з наближенням дати завершення запобіжного заходу прокурор САП подав клопотання про продовження строків. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнила частково. Так, вона змінила нічний домашній арешт, відпустивши Шевченка під особисте зобов’язання. Також суддя поклала на підозрюваного наступні обов’язки: повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками та підозрюваними, а також здати на зберігання закордонні паспорти. Обов’язки діятимуть до 10 вересня.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150