На Львівщині інспектора патрульної поліції оштрафували на 25 тис. грн за хабар

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пустомитівський районний суд Львівської області оштрафував працівника патрульної поліції Львівської області Юрія Турка на 25,5 тис. грн за отримання хабара у розмірі 1200 доларів США.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Львівщині інспектора патрульної поліції оштрафували на 25 тис. грн за хабар"

  У вироці суду, який оприлюднили 18 липня, зазначається, що його також позбавили права обіймати посади у правоохоронних органах терміном на один рік, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  12 лютого цього року, працюючи на посаді старшого інспектора відділу адміністративної практики Управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту патрульної поліції, він одержав хабар у сумі 1200 доларів США.

  За неправомірну вигоду працівник поліції мав вплинути на прийняття суддею Шевченківського районного суду м. Львова рішення, яким порушника мали не притягувати до адміністративної відповідальності та не позбавляти права керування транспортним засобом.

  Під час отримання хабара інспектора патрульної поліції затримали працівники СБУ та Державного бюро розслідувань.

  Вироком суду інспектора патрульної поліції визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення. Йому призначили штраф у розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25,5 тис. грн. Окрім того, його позбавили права обіймати посади у правоохоронних органах та на підприємствах, установах, організаціях державної форми власності, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на один рік.

  Заставу в розмірі 153,68 тис. грн, яку 14 лютого цього року, внесену за інспектора патрульної поліції, після набрання вироком законної сили повернуть заставодавцю.

  Також суддя Пустомитівського районного суду Львівської області Ірина Мельничук скасувала арешт особистих коштів та майна інспектора патрульної поліції. Речові докази, які фігурували у справі, мають повернути обвинуваченому. Гроші ж, які надавалися як хабар, віддали їх власнику.

  Наразі вирок ще не набрав законної сили, оскільки сторони ще мають право подати апеляцію на таке рішення суду.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150