«Справа Дубневича»: працівниці філії УЗ дозволили покидати Київ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд дозволив покидати Київ та Київську область, але продовжив до 9 вересня інші обов’язки економісту 1 категорії у відділі верхньої будови колії філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Захаревич, яку Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокурора підозрюють у заволодінні понад 93 мільйонами гривень, так званої справи «народного депутата Ярослава Дубневича».

  Результат пошуку зображень за запитом "«Справа Дубневича»: працівниці філії УЗ дозволили покидати Київ"

  Таке рішення 12 липня ухвалиоа слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Марія Зелінська за результатами розгляду клопотання САП, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Прокурор САП Віталій Пономаренко просив суд продовжити дію всіх обов’язків Захаревич, зокрема: прибувати за першою вимогою; не відлучатися за межі міста Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну своїх місць проживання та/або роботи, а також утримуватися від спілкування зі свідками і підозрюваними в кримінальному провадженні. На його думку, ризики перешкоджання слідству продовжують існувати і вони не зменшилися. Вивчивши клопотання, суддя Зелінська його задовольнила частково, скасувавши обов’язок не залишати Київ і Київську область.

  Як відомо, за версією слідства, підозрювані в цій справі протягом грудня 2015-березень 2017 років організували закупівлю УЗ стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників і таким чином заволоділи коштами філії ЦЗВ УЗ в сумі близько 93,28 млн грн.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150