Правоохоронця-хабарника з Буковини засудили на три роки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Буковині судили інспектора з дорожнього нагляду.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Буковині судили інспектора з дорожнього нагляду."

  Прокуратура Чернівецької області здійснювала процесуальне керівництво та підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом шахрайства та підбурення до надання неправомірної вигоди інспектором з дорожнього нагляду Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області, інформує СТИК з плсиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

  Під час судового розгляду встановлено, що в квітні 2017 року обвинувачений шахрайським шляхом заволодів коштами громадянина, підбуривши його до надання неправомірної вигоди службовим особам за прискорення одержання водійських прав, а також надання 6000 гривень неправомірної вигоди за непритягнення до адміністративної відповідальності та повернення транспортного засобу.

  Судовий розгляд вказаного кримінального провадження завершено. 

  Кіцманський районний суд Чернівецької області погодився з доводами прокуратури та засудив правопорушника до 3 років позбавлення волі зі штрафом у розмірі 800 неоподаткованих доходів громадян, що становить 13 600 гривень, та з конфіскацією майна, крім житла. Вирок ще не набрав законної сили.  

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150