Взяв хабар дровами: у Франківську засудили чергового податківця-корупціонера

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суддя Івано-Франківського міського суду Дмитро Руденко визнав винним ревізора-податківця ГУ Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області в отриманні 6 метрів кубічних дров хабаря.

  Результат пошуку зображень за запитом "дрова"

  У травні 2019 року податкова отримала скаргу на чоловіка, який нібито займається підприємницькою діяльністю – лісозаготівлею та наданням послуг вантажним транспортом – без державної реєстрації, пише СТИК з посиланням на Курс.

  10 травня головний державний ревізор-податківець ДФС в Івано-Франківській області після отримання пояснень від недобросовісного підприємця вимагав від нього хабар у вигляді дров.

  За це податківець обіцяв не ініціювати проведення перевірки за отриманою скаргою.

  11 травня податківець по телефону сказав чоловіку відвезти дрова до будинку його тещі. По обіді вантажний автомобіль доставив до будинку 6 метрів кубічних колотих дров. Ринкова вартість таких дров – 7615 грн.

  Під час досудового розслідування обвинувачений ревізор-податківець уклав з військовим прокурором угоду про визнання винуватості.

  У суді обвинувачений і прокурор попросили затвердити угоду.

  Суд визнав податківця винним в отриманні неправомірної вигоди та призначив покарання: 17 000 грн штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих, адміністративно-господарських та владних функцій на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності строком 1 рік.

  Також чоловік заплатить 2041 грн за проведення товарознавчої експертизи.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150