За спробу підкупу копа житель Хмельниччини сяде на п’ять років

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У лютому минулого року чоловік запропонував хабар слідчому Ізяславського відділення поліції, намагаючись уникнути кримінальної відповідальності за зайняття гральним бізнесом.

  Результат пошуку зображень за запитом "Житель Хмельниччини, який намагався підкупити поліцейського, сяде на п’ять років"

  «Про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво та за вказаним фактом на підставі рапорту поліцейського, розпочато кримінальне провадження», – йдеться у повідомленні обласної прокуратури.

  Хабарника затримали «на гарячому» під час передачі неправомірної вигоди, а гроші в сумі 5000 гривень вилучили, пише СТИК з посиланням на пресслужбу прокуратури.

  У суді вину чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 369 Кримінального Кодексу України визнали. Засудженому призначили п’ять років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  «Будучи незгідним з рішенням суду першої інстанції, засуджений оскаржив його в апеляційному порядку. Однак цю скаргу залишено без задоволення», – додають у прокуратурі.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150