Сокальський лісгосп імітує торги з підприємством, якому надає працівників та техніку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району 15 липня підписав договір зі Сокальським дочірнім лісогосподарським підприємством ЛГП «Галсільліс» на закупівлю паливної деревини за 776 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "торги"

  На торгах єдиним конкурентом сокальського лісгоспу було ТОВ «Біотермал». Під час аукціону учасники не змагалися між собою, однак ціна переможця була майже на 2 тис. грн дешевшою, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Фірми важко назвати конкурентами, оскільки вони мають спільних працівників та користуються однією технікою. Про це зазначає фірма «Біотермал» у своїй тендерній документації. Вона подала довідки про працівників та матеріально-технічну базу, видані їй сокальським лісгоспом.

  Крім того, лісгосп подав на торги аналогічний договір, підписаний з компанією «Біотермал». Згідно з ним, господарство минулого року постачало фірмі техсировину та дрова.

  Учасники зустрічаються на торгах вже чотирнадцятий раз, починаючи з 2017 року. Саме з цього часу, згідно з тендерними документами, конкуренти працюють разом.

  Фірма «Біотермал» зареєстрована 2012 року в Червонограді. Її власником та водночас директором є місцевий житель Микола Мельничук. Протягом 2018-2019 років компанія підписала договорів на 20 млн грн.

  Сокальський лісгосп належить обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Галсільліс». Очолює лісгосп Микола Дем’янович.

  Протягом 2018-2019 років лісгосп отримав замовлення 27 млн грн, враховуючи поточну угоду.

  (Visited 143 times, 1 visits today)
 • 180x150