Хабар за переміщення цигарок: засудили буковинського прикордонника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 липня 2019 року Сторожинецький районний суд Чернівецької області у відкритому судовому засіданні визнав винним військовослужбовця відділу прикордонної служби «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону Західного регіонального управління ДПС України у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди).

  Результат пошуку зображень за запитом "Хабар за переміщення цигарок: засудили буковинського прикордонника"

  Про це інформує СТИК з посиланням на Військову прокуратуру Західного регіону України.

  У суді військова прокуратура Чернівецького гарнізону довела, що вказаний прикордонник, діючи умисно з корисливих мотивів, двічі одержав навесні 2019 року неправомірну вигоду на загальну суму 24 300 грн. Хабар, перерахований на банківський картковий рахунок, призначався за сприяння в переміщенні через державний кордон України до республіки Румунії 70 коробок тютюнових виробів.

  Суд врахував всі обставини і засудив прикордонника до арешту строком на 4 місяці з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах, органах державної влади та органах місцевого самоврядування, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, на 1 рік.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150