НАЗК стверджує, що реєстр корупціонерів працює у штатному режимі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що станом на 29 липня 2019 року Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, працює в штатному режимі.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАЗК стверджує, що реєстр корупціонерів працює у штатному режимі"

  Про це пише СТИК з посиланням на пресслужбу НАЗК.

  Там стверджують, що НАЗК здійснило перевірку відомостей стосовно 3724 осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. 

  Всього з початку роботи реєстру (тобто з 4 лютого 2019 року) опрацьовано 6210 електронних копій судових рішень, на підставі яких до реєстру внесли відомості стосовно:

  • 2262 осіб, які судом визнані винними та притягнуті до кримінальної або адміністративної відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень;
  • 217 осіб, яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності за вчинення пов’язаних з корупцію правопорушень.\

  Напередодні Opendatabot повідомив, що Єдиний реєстр осіб, які вчинили корупційний злочин, тимчасово перестав працювати. Причиною цього стало проведення тендеру на розробку нового сайту з реєстром. Востаннє реєстр корупціонерів оновлювався 25 червня 2019 року, при тому, що зазвичай він оновлюється кожні 7-10 днів. Відповідно до останніх даних, в Україні зареєстровано майже 24 тисячі корупціонерів. В Opendatabot зазначили, що через проблеми з роботою реєстру, деякі корупціонери можуть повернутися на державну службу.

  Нагадаємо, що реєстр корупціонерів на сайті НАЗК запустили у лютому 2019 року.

  «Реєстр безоплатний, зручний у користуванні та доступний цілодобово через офіційний веб-сайт Національного агентства. У реєстрі передбачена функція самостійного безоплатного отримання довідки юридичними особами — учасниками публічних закупівель», — прокоментували тоді запуск реєстру у НАЗК.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150