Суд закрив провадження за позовом Дубневичів до управителя Новороздільської ТЕЦ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд закрив провадження за позовом компанії «Енергія-Новий Розділ», кінцевими бенефіціарами якої є брати-народні депутати Богдан і Ярослав Дубневичі, до управителя Новороздільської ТЕЦ «Гарант Енерго М» за дозвіл користуватися нерухомим та рухомим майном теплоелектроцентралі.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд закрив провадження за позовом Дубневичів до управителя ТЕЦ"

  Таке рішення 26 червня ухвалив Господарський суд Львівської області, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як вказується в рішенні, фірма «Енергія-Новий Розділ» подала позов до «Гарант Енерго М» про усунення перешкод у здійсненні користування нерухомим та рухомим майном Новороздільської ТЕЦ, у тому числі газотурбінними установками.

  Рішенням суду від 1 квітня провадження за позовом відкрито. Водночас фірмою «Енергія-Новий Розділ» подано заяву про забезпечення позову, однак 2 травня суддя відмовив у її задоволенні. Також суд вирішив залучити до справи Національне антикорупційне бюро та Національне агентство України з менеджменту та розшуку активів (АРМА). Вже 26 червня суд вирішив закрити провадження за позовом.

  Як вказав суддя, фірма «Енергія-Новий Розділ» навіть якщо її власності порушене у кримінальному провадженні, але компанія не є учасником кримінального провадження, то вона має право на звернення з клопотанням про скасування арешту та вирішення інших питань, які безпосередньо стосуються її прав, обов’язків чи законних інтересів, у порядку, передбаченому КПК України. До того ж, вказівка у позові на положення цивільного законодавства, якими регулюється захист права власності, не змінює суті та змісту спірних правовідносин, оскільки правовідносини між сторонами не мають господарського характеру та не виникли у зв’язку із здійсненням сторонами господарської діяльності, а є такими, що виникли у зв’язку із вчиненням органом досудового розслідування процесуальних дій в межах кримінального провадження.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150