Львів ледь не вляпався в скандал з евакуатори із запчастинами з Росії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львів має намір придбати на умовах фінансового лізингу нові евакуатори. Минулого тижня до міста постачальник доправив спецтехніку марки МАЗ 0000310 для тестового випробування та огляду на львівських вулицях.

  Результат пошуку зображень за запитом "Львів має намір придбати на умовах фінансового лізингу нові евакуатори. Минулого тижня до міста постачальник доправив спецтехніку марки МАЗ 0000310 для тестового випробування та огляду на львівських вулицях."

  Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, за результатами огляду, виявили низку проблем, зокрема, наявність окремих агрегатів двигуна та ходової частини, виготовлені у Російській Федерації, передає СТИК.

  – Зважаючи на технічні зауваження та законодавчі акти, що забороняють торгівлю з країною-агресором, вважаємо недопустимим використання такої техніки у Львові, – заявив заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак.

  Окрім цього, згідно з актом огляду, евакуатори мають занадто високий підйом стріли, при витягнутій стрілі вантажопідйомність становить 1,19 тонн, що унеможливить підняття автомобілів марки Toyota Land Cruiser, Lexus, Volkswagen, які є найчастішими порушниками правил паркування у Львові, кабіна водія не відповідає стандартам.

  Відтак, евакуатори повернуть постачальнику, ім’я чи назву компанії якого не розголошують, а місто підготує документацію з чіткими вимогами до евакуаторів, які мають бути закуплені.

  – Ми вимагатимемо від постачальника замінити техніку, щоб вона відповідала технічним та експлуатаційним нормативам для ефективного її використання на вулицях Львова, або ж повернення авансового платежу, – сказав Сергій Бабак.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150