Франківський департамент освіти хоче придбати приладдя для першокласників на 30 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради планує придбати учнівське приладдя для першокласників на 30 мільйонів гривень.

  Результат пошуку зображень за запитом "Франківський департамент освіти хоче придбати приладдя для першокласників на 30 мільйонів"

  Аби оформити необхідні освітні простори згідно з реформою нової української школи департамент освіти та науки проводить тендерні закупівлі. Зокрема уже визначили постачальника приладдя для математичної, природничої, мистецької освітніх галузей.

  “Ми завершуємо тендерні процедури щодо придбання дидактичного обладнання. Це приблизно три мільйони чотириста тисяч гривень. Це обладнання піде в нову українську школу”, – каже директор департаменту освіти та науки Івано-Франківська Ігор Максимчук.

  Не завершені тендерні процедури щодо придбання нових парт. Освітяни кажуть, що цього року вони будуть дорожчі та більш зручні. Цьогоріч вперше за парти сядуть понад три з половиною тисяч франківських учнів, які навчатимуться у 128-ми класах.

  Детальніше — у сюжеті ОТБ “Галичина”.

  (Visited 101 times, 1 visits today)
 • 180x150