Львівська міська рада дозволила звести «клубний» багатоповерховий будинок у садибній зоні із порушенням висотності

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Виконавчий комітет Львівської міської ради надав ОСББ «Нова громада» містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирного будинку на вулиці Карманського, 6 з порушенням встановленої для цієї території максимальної висоти.

  Результат пошуку зображень за запитом "Міська рада дозволила звести «клубний» багатоповерховий будинок у садибній зоні із порушенням висотності"

  Містобудівні умови були видані ще у 2017 році, однак лише тепер «Наші гроші. Львів» випадково звернули увагу, що проект будинку на сайті продавця виглядає іншим, аніж два роки тому, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Так, візуалізація майбутнього будівництва, яку забудовник подав на містобудівну раду, має на поверх менше. Старим кресленням та містобудівними умовами передбачено будинок на 4 поверхи. В той час як сайті, де продають житло за цією адресою, зазначено, що зводитимуть будинок клубного типу, який матиме 5 поверхів.

  Згідно з Генеральним планом Львова, ця ділянка розташована в межах території малоповерхової житлової та садибної забудови (2-4 поверхи). Так само зонуванням встановлено, що це зона Ж-1 –  садибної житлової забудови. За допустимим видом забудови тут дозволяється будівництво багатоповерхових будинків до 4 поверхів, не вище 18 метрів до гребеня даху.

  Виданими у 2017 році містобудівними умовами передбачено, що будівництво на Карманського, 6 матиме висоту у стінах (від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення стін останнього поверху) – 22,53 м, що порушує встановлений зонінг.

  Окрім того, у містобудівних умовах зазначено, що поверховість об’єкта – 4 поверхи (17,33 м), а також підвальний та цокольний поверхи, хоча продають житло на 5 повноцінних поверхах.

  Замовником будівництва на Карманського є об’єднання багатоквартирного будинку «Нова громада». Його директором є Зінаїда Горбач, яка також зареєстрована за цією адресою. Також у 2016 році ОСББ «Нова громада» намагалось виробити проект землеустрою на земельну ділянку площею 0,009 га для на вул. Карманського між будинками № 4-а, 6 та 6-а для обслуговування багатоквартирного житлового будинку, однак міська рада відмовила у наданні дозволу.

  (Visited 79 times, 1 visits today)
 • 180x150