Чиновника Держгеокадастру оштрафували на 25,5 тис. грн за хабар у понад 900 тис. грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицький районний суд Львова визнав заступника начальника Держгеокадастру Львівщини Олега Рубана винним у хабарництві. За отримання 32,5 тис. доларів хабара (901,8 тис. грн) чиновника оштрафували лише на 25,5 тис. грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "Чиновника Держгеокадастру оштрафували на 25,5 тис. грн за хабар у понад 900 тис. грн"

  У вироку суду вказано, що Олег Рубан вимагав 32,5 тис. доларів хабара (901,8 тис. грн) від учасника АТО за вплив на посадовців Держгеокадастру Львівщини для отримання ним земельної ділянки (0,1200 га). Посадовець вимагав гроші 24 січня 2019 року у своєму робочому кабінеті, пише СТИК з посиланням на Zaxid.net.

  Кадастровий номер земельної ділянки у вироку суду прихований, однак відомо, що ця ділянка розташована на території Новокропивницької сільської ради Дрогобицького району, яка межує з територією Національного природного парку «Сколівські Бескиди». 31 січня після отримання хабара Олега Рубана затримали поліцейські.

  Варто також додати, що одразу після затримання Олега Рубана працівники управління захисту економіки Нацполіції повідомляли, що 32,5 тис. доларів, які отримав посадовець, є лише першою частиною хабара. За даними поліції, хабар мав становити 65 тис. доларів. Однак у вироку суду ця інформація не вказана.

  У суді Олег Рубан повністю визнав свою провину та уклав угоду про визнання вини з прокурором. Суддя Галицького райсуду Львова Христина Мисько оштрафувала Олега Рубана на 25,5 тис. грн. Йому також заборонили працювати у органах державної влади та місцевого самоврядування на посадах, що передбачають виконання адміністративно-господарських чи організаційно-розпорядчих функцій протягом року.

  Імітаційні гроші (323 купюри номіналом по 100 доларів) рішенням суду мають знищити, а 200 доларів віддати заявнику.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150