Намагався сховати хабар у труси: за вимагання $30 000 затримали активіста на Житомирщині (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Активіст, добре знаний у Житомирі, був затриманий у першій половині дня 13-го серпня в одному з престижних розважальних комплексів обласного центру після передачі йому 5 тисяч доларів США. 

  Результат пошуку зображень за запитом "Намагався сховати хабар у труси: за вимагання $30 000 затримали активіста на Житомирщині"

  Чоловік вимагав 30 000 $ за неперешкодження у роботі підприємства шляхом створення довкола нього негативного суспільного резонансу, інформує СТИК з посиланням на прес-службу поліції Житомирської області.

  Встановили, що активіст організував механізм вимагання грошей, зокрема від представників суб’єктів лісового господарства, за невжиття заходів «громадського впливу» для блокування їх законної діяльності, – повідомляє прес-служба СБУ.

  Чоловік вимагав 30 тисяч американських доларів від директора одного із районних держлісгоспів. У випадку несплати грошей «громадський активіст» погрожував оприлюднити в інтернеті та у соцмережах нібито компрометуючу директора інформацію напередодні візиту керівництва країни до Олевського району області.

  Правоохоронці затримали голову громадської ради згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в ресторані у центрі Житомира після отримання чергового «траншу» у розмірі 5,5 тисяч доларів США.

  Раніше було задокументовано факт перерахування на картковий рахунок «авансу», як гарантії за мовчання громадського активіста. Тривають невідкладні слідчі дії у межах розпочатого кримінального провадження за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України.

  (Visited 307 times, 1 visits today)
 • 180x150