Суд оштрафував на 25 тисяч посадовців «Прикарпаттрансгазу», яких спіймали на хабарах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківський міський суд призначив 25,5 тис грн. штрафу двом посадовцям філії «Управління магістральних газопроводів «Прикарпаттрансгаз» АТ «Укртрансгаз», яких у червні 2019 року затримали на хабарі у $1000 за перемогу у тендерах.

  Результат пошуку зображень за запитом "Посадовці “Прикарпаттрансгазу”, яких спіймали на хабарях, відбулися штрафом"

  Про це пише СТИК з посиланням на КУРС.

  11 червня співробітники СБУ затримали начальника відділу матеріально-технічного постачання філії «Управління магістральних газопроводів» «Прикарпаттрансгаз» Володимира Ілійчука та начальника відділу із закупівель товарів, робіт та послуг «Прикарпаттрансгазу» Юрія Черника.

  Посадовці отримали по $500 від представника ТОВ «Ардос Трейд» за перемогу у двох тендерах.

  Від «Наших грошей» Мова йде про дві закупівлі конструкційних матеріалів. Під час першого тендеру «Прикарпаттрансгаз» відхилило дешевшу пропозицію ТОВ «Епіцентр К», а «Ардос Трейд» зайняв друге місце і отримав підряд на поставку портландцементу за 155,7 тис грн. Під час другого тендеру на євроруберойд – відхилили «Епіцентр К» та ТОВ «Промбудсхід». «Прикарпаттрансгаз» хотів замовити «Ардос Трейд» євроруберойд за 83 тис грн., але угоду з цим так і не уклав.

  Власником та директором ТОВ «Ардос Трейд» є Андрій Сабадаш.

  11 червня при отриманні хабаря посадовців «Прикарпаттрансгазу» затримали правоохоронці.

  Під час досудового розслідування двоє обвинувачених уклали угоди з прокурорами про визнання винуватості.

  Суд затвердив ці угоди та призначив покарання у вигляді штрафу 25,5 тис грн. Юрій Черник заплатить ще 5181 грн. за експертизи, а Володимир Ілійчук – 3611 грн. Також суд скасував ухвалу про відсторонення Черника від посади начальника відділу із закупівель товарів.

  (Visited 72 times, 1 visits today)
 • 180x150