На Львівщині посадовців Укртрансбезпеки підозрюють у організації корупційної схеми

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Львівщині викрито корупційну схему розподілу дозволів на виконання міжнародних вантажних перевезень, яку за попередньою інформацією налагодили службові особи обласного управління Укртрансбезпеки.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Львівщині посадовців Укртрансбезпеки підозрюють у організації корупційної схеми"

  Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ДБР, передає СТИК.

  Як зазначається, слідчі ДБР у Львові за матеріалами Служби безпеки України в Львівській області викрили механізм протиправної діяльності службових осіб Управління Укртрансбезпеки в Львівській області, що створював загрозу стабільному функціонуванню автотранспортної галузі.

  Використовуючи схему вони сприяли суб’єктам господарювання уникненню юридичної відповідальності за порушення вимог Закону України «Про автомобільний транспорт»; приймали рішення про застосування до порушників покарань, не пов’язаних зі штрафними санкціями.

  На Львівщині посадовців Укртрансбезпеки підозрюють у організації корупційної схеми

  Своїми діями службові особи створили штучний дефіцит дозвільних документів.

  На Львівщині посадовців Укртрансбезпеки підозрюють у організації корупційної схеми

  Наразі проведено обшуки у житлових приміщеннях і за місцями роботи учасників кримінального провадження. виявлено документацію, чорнові записи, номерні бланки дозвільних документів, печатки, грошові кошти й інші речові докази, які підтверджують протиправну діяльність посадових осіб.

  У разі доведення вини, службовцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від п’яти до десяти років (ч. 3 ст. 368 ККУ – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150